Programowanie bloga albo blogowanie programowania

Programowanie a blogowanie

Blog programisty

Jedna z najlepszych decyzji, którą podjąłem.  Osobisty dziennik opowiadający o moich postępach. Postępach w programowaniu, osobistym rozwoju, nauce. Ciągle myślę jak jeszcze lepiej pisać posty. Jak rozwinąć blog o nowe elementy czy przemyślenia.

Co daje blog

Pozwala opowiadać o kwestiach technicznych albo ogólnych. Kiedy piszesz o nowych technologiach, rozwiązaniach bardzo wzmacniasz swoje zrozumienie tematu. Musisz naprawdę dobrze ogarniać jak to działa i z czym to się je. Tylko to pozwoli ci napisać odpowiedni tekst, gdzie wszystko wyjaśnisz swojemu czytelnikowi. Wymaga to od ciebie podwójnego wysiłku. Po pierwsze aby się samemu nauczyć, a następnie żeby dokładnie to jeszcze komuś wytłumaczyć.

Dziennik osiągnięć

Ostatnio zauważyłem, że napisałem już ponad 20 postów. To jest dla mnie osiągnięcie. Kiedy wcześniej nie potrafiłem przysiąść i napisać jednego, teraz regularnie wrzucam po kilka w tygodniu. Przeglądałem też ostatnie posty i zobaczyłem ile zrobiłem. Każda linia kodu w LLGame dokładnie opisana. Posty o tym jak mi idzie, co sądzę na dane tematy, parę technicznych. Jestem dumny z siebie.

Możliwości

To jednak mi nie wystarcza i myślę nad nowymi formami. Postaram się wrzucać lepsze posty. Więcej technicznych. Więcej się udzielać. Skupić się na matematyce (tak, matematyce) i programowaniu. Może powstanie też parę postów w innych językach (angielski, niemiecki, hiszpański).

Będzie dobrze.

Młody programista. Pełen zapału i marzeń. Leniwy, ale ambitny. Specjalista od blockchain. Przynajmniej sam tak uważa. Tworzy własną kryptowalutę i szuka nowych, ciekawych rozwiązań. Walczy z JavaScript. Chce być jak najlepszym programistą. Programuje aplikację do video konsultacji płatnych krypto https://www.experty.io/. Nie zatrzymuje się i często podróżuje. Nie narzeka na kilometry, tylko pakuje plecak i rusza. Pragnie zostać blogerem i ekspertem.

Please follow and like us:
0

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Programowanie bloga albo blogowanie programowania"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Artur "ekhart" Dębkowski
Gość

Dzięki za krzepiące podsumowanie. Uzmysłowiłeś mi, że również mam już sporą drogę za sobą. Warto się często zatrzymywać. Warto zastanawiać co do tej pory się osiągnęło. I jak stać się jeszcze lepszy. Czego życzę Tobie i sobie 😉