PatysBlog

Czarodziej JavaScript, Poliglota, Miłośnik Podróży

Praca zdalna – ahh te marzenia

Praca zdalna – ahh te marzenia

Praca zdalna a doświadczenie

Budzę się i siadam do komputera. Kolejny dzień do szukania idealnej pracy. Przeglądam facebook’a. Jest tam chyba milion grup z ofertami. Przeglądam je sobie i widzę, że większość jest chyba nie dla mnie. Senior. Senior. Mid. Nie mogę znaleźć nic dla osoby, która nie pracowała ponad rok dla jakiejś firmy i ma na to papiery. Ech… Coraz bardziej mnie kusi otworzenie firmy i przyjmowania zleceń jako firma programistyczna. Moja nadzieja jest taka, że chociaż wtedy nikt nie zwracałby aż tak uwagi na wiek, doświadczenie itd.

Co z moim doświadczeniem?

Teraz już sam nie wiem co myśleć o moich umiejętnościach. Ludzie, z którymi pracowałem do tej pory i pisałem dla nich oprogramowanie byli zadowoleni z mojej pracy. Ale żadna losowa osoba nie podejmie ze mną współpracy bez polecenia od innej osoby. Moje doświadczenie obejmuje tworzenie gier głównie. Wszystkie gry zrobiłem, aby nauczyć się programować. Komercyjne doświadczenie posiadam z tworzenia systemów b2b. Głównie jakieś zamówienia pomiędzy paroma firmami albo jakieś zarządzanie magazynami. Kompletna nuda, ale za to chociaż są pieniądze, więc narzekać nie mogę.

Co dalej?

Szukam. Ciągle. Zastanawiam się i próbuję odnaleźć najlepsze rozwiązanie. Mam wiele pomysłów, od firmy z automatyzacją przez sklepy internetowe aż po tworzenie gier. Łatwo nie jest, ale to dobrze. Chociaż większa satysfakcja będzie później.

 

Please follow and like us:
0
« »

© 2017 PatysBlog. Theme by Anders Norén.