Kategorie
Blog DSP2017

Matura, Daj Się Poznać i co tam u mnie

Matura, Daj Się Poznać i co tam u mnie

Matura

Rano wstałem. Umyłem się. Poszedłem. Masa ludzi w około. Słyszę krzyk nauczycielki po kolei wyczytującej kto ma wchodzić. Jak zwykle spóźniłem się. Moje szczęście, że jestem daleko na liście. Rozglądam się i widzę, że większość osób jest zestresowana. Trochę chyba mi się to udziela, ale co mi tam. Dam radę. W końcu trzeba tylko jakoś napisać rozprawkę i jakoś to pójdzie. Tak, wiem. Mało ambitnie, przepraszam. Patryk! Czas wchodzić. Idę, daję dowód. Pada parę słów na rozluźnienie. Uśmiecham się i wchodzę na salę. No to piszemy…

Tak było rano. Teraz, kiedy to piszę, czyli po południu, mogę w końcu skupić się trochę na blogu, pracy. Najgorszy jest ten pierwszy dzień. Jutro już będzie łatwiej. Odejdzie stresu i w ogóle.

Daj Się Poznać

Dawno, dawno temu, czyli mniej więcej 10 tygodni temu. Za wieloma lasami, setkami jezior, na Mazurach powstał blog. Mały, nieznany, ale jednak. Regularnie, post po poście, powstawał i rósł. Może jeszcze za duży nie jest, ale sporo zmienił w życiu autora. Jego nastawienie, plany i spojrzenie na świat. No i nadszedł koniec. 20 postów. 10 tygodni. Projekt – już prawie gotowy.

Ale to nie jest jeszcze zakończenie. Tylko to jest początek. Konkurs dał mi naprawdę dużo i mam nadzieję, że również innym, którzy zdecydowali się wziąć udział. To dosyć ciężka praca i wymaga sporo kreatywnej pracy. Lecz z czasem pomysłów przybywa. Jest coraz łatwiej, gdy się regularnie pisze. Jestem dumny z tego, że dotrwałem do tego momentu. Naprawdę dumny.

Co tam u mnie

Niedługo matury się skończą. Nadejdzie czas na znalezienie pracy. Najlepiej zdalnej, tak abym mógł sobie podróżować, prowadzić bloga, poznawać ludzi i spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Nie będzie łatwo. Niewiele osób chce zdalnego pracownika, który naprawdę sporo ogarnia. Spowodowane jest to wiekiem, ‚brakiem’ doświadczenia, różnie. Ale nie czas się poddawać.

Blog będę z pewnością dalej prowadził. Chciałbym z niego zrobić coś więcej. Coś, gdzie wiele ludzi odnajdzie coś dla siebie. Nie tylko z branży, ale też ogólnie. Przemyślę to i stworzę formę, która będzie odpowiednia.

Jak macie jakieś rady co do bloga, pomysły albo coś się wam tutaj podoba dajcie znać. Będzie miło 🙂

Autor: Patryk Szczygło - PatysBlog

Programista? Tak. Specjalista od blockchain? Tak. Przynajmniej sam tak uważa. Programuje i tworzy własną kryptowalutę na blogu. Realizuje pomysły i projekty. Nie narzeka i walczy o swoje. Chce być najlepszym programistą. Tworzył aplikację do konsultacji wideo. Wszystko płatne w krypto: Experty Teraz jest programistą w Netguru. Najszybciej rozwijająca się firmą w Europie. Programuje z najlepszymi i stara im się dorównać. Podróżuje z marzeniami o byciu ekspertem i blogerem. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Od zapału, zajawki, pomysłu. Od dzisiaj.

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateusz Maciaszek
Gość

„Niewiele osób chce zdalnego pracownika, który naprawdę sporo ogarnia.”
Na pewno? 😉