Praca – dzień 6

Dzień 6

Zaczynam, zawsze wstaję wcześniej i przygotowuję post. Później siadam do pracy. W między czasie, mniej więcej jak idę po kawę klikam Publish. Post wlatuje na blog. Klikam opublikuj na FB i gotowe.

Uwielbiam swoją pracę. Nie jest moją wymarzoną, jednak pozwala mi się rozwijać. Zawsze marzyłem o robieniu gier, ale moje życie nie potoczyło się w odpowiednią stronę. Kiedyś wrzucałem post o pracy zdalnej. Mam ją. Tak jestem zdalnym programistą. Na przekór wszystkim i wszystkiemu.

Słowo na dziś

deshalb – dlatego – Deshalb habe ich recht! – Dlatego mam rację

el peligro – niebezpieczeństwo – El peligro es cerca – Niebezpieczeństwo jest blisko.

JavaScript

Dzisiaj też trochę o unit testach w osobistych projektach. Często się o tym mówi, ale czy warto? Obejrzyjmy ten film:

Blockchain

Jeden z TEDx o blockchainie i jak on może zmienić ekonomie. Może być ciekawe:

Podsumowanie

Co z wczoraj? Dzisiaj podsumuję to na końcu. Obejrzałem w końcu filmy, które odłożyłem na później. Dzisiaj postaram się też przygotować kolejny post o blockchain. Powinien się pojawić do końca tygodnia ze względu na ilość poprawek, które nałożę. Może wrzucę na weekend, żeby każdy znalazł chwilę go poczytać.

Młody programista. Pełen zapału i marzeń. Leniwy, ale ambitny. Specjalista od blockchain. Przynajmniej sam tak uważa. Tworzy własną kryptowalutę i szuka nowych, ciekawych rozwiązań. Walczy z JavaScript. Chce być jak najlepszym programistą. Programuje aplikację do video konsultacji płatnych krypto https://www.experty.io/. Nie zatrzymuje się i często podróżuje. Nie narzeka na kilometry, tylko pakuje plecak i rusza. Pragnie zostać blogerem i ekspertem.

Please follow and like us:
0

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o