Dzień 6

Zaczynam, zawsze wstaję wcześniej i przygotowuję post. Później siadam do pracy. W między czasie, mniej więcej jak idę po kawę klikam Publish. Post wlatuje na blog. Klikam opublikuj na FB i gotowe.

Uwielbiam swoją pracę. Nie jest moją wymarzoną, jednak pozwala mi się rozwijać. Zawsze marzyłem o robieniu gier, ale moje życie nie potoczyło się w odpowiednią stronę. Kiedyś wrzucałem post o pracy zdalnej. Mam ją. Tak jestem zdalnym programistą. Na przekór wszystkim i wszystkiemu.

Słowo na dziś

deshalb – dlatego – Deshalb habe ich recht! – Dlatego mam rację

el peligro – niebezpieczeństwo – El peligro es cerca – Niebezpieczeństwo jest blisko.

JavaScript

Dzisiaj też trochę o unit testach w osobistych projektach. Często się o tym mówi, ale czy warto? Obejrzyjmy ten film:

Blockchain

Jeden z TEDx o blockchainie i jak on może zmienić ekonomie. Może być ciekawe:

Podsumowanie

Co z wczoraj? Dzisiaj podsumuję to na końcu. Obejrzałem w końcu filmy, które odłożyłem na później. Dzisiaj postaram się też przygotować kolejny post o blockchain. Powinien się pojawić do końca tygodnia ze względu na ilość poprawek, które nałożę. Może wrzucę na weekend, żeby każdy znalazł chwilę go poczytać.

Programista? Tak. Specjalista od blockchain? Tak. Przynajmniej sam tak uważa. Programuje i tworzy własną kryptowalutę na blogu. Realizuje pomysły i projekty. Nie narzeka i walczy o swoje. Chce być najlepszym programistą. Tworzył aplikację do konsultacji wideo. Wszystko płatne w krypto: Experty Teraz jest programistą w Netguru. Najszybciej rozwijająca się firmą w Europie. Programuje z najlepszymi i stara im się dorównać. Podróżuje z marzeniami o byciu ekspertem i blogerem. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Od zapału, zajawki, pomysłu. Od dzisiaj.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o