Słońce – dzień 9

Dzień 9

Nawet nieźle mi to idzie. Już dziewiąty post. Siedzę i piszę go przy kawie, ciastkach zbożowych, a za oknem świeci słońce. Pomimo wczorajszych wichur, deszczu, to dzisiaj jest pięknie.

Ciągle myślę nad YouTube albo jakimś serwisem do streamowania. Fajnie byłoby rozwinąć blog o dodatkowe treści. Niestety brakuje mi czasu na realizację tego wszystkiego. Coraz częściej żałuję, że dzień nie ma chociaż 36 godzin. Tyle fajnych jest do zrobienia.

Słowo na dziś

wahrscheinlich – prawdopodobnie – Ich werde wahrscheinlich im Sommer nach Deutschland fliegen. – Polecę prawdopodobnie do Niemiec w lato.

sin – bez – Quiero café sin leche. – Chcę kawę bez mleka.

Bitcoin

Jak działa, dlaczego działa i po co działa. Wszystko o bardziej technicznych aspektach bitcoin jest tutaj: http://www.imponderablethings.com/2013/07/how-bitcoin-works-under-hood.html

Podsumowanie

Ilość pomysłów i projektów, które mógłbym realizować przytłacza mnie. Nie mogę się doczekać aż ruszę chociaż część z nich. Wymaga to sporych nakładów finansowych i czasowych. Obecnie są to u mnie powiązane rzeczy. Niestety. Trzeba będzie wypracować jakiś pasywny dochód, który pozwoli mi podjąć się kolejnych pomysłów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o