Święto – dzień 10

Dzień 10

Dzisiaj święto. 1 listopad. Sporo jeżdżenia mam dzisiaj, więc post będzie raczej krótki. Z początku myślałem, że odpocznę trochę sobie, jednak liczba obowiązków zniszczyła ten plan. Chociaż nie spędzę dużo czasu przy laptopie. Zawsze jakiś odpoczynek.

Chciałem wrzucić dzisiaj post o JavaScript. Zobaczymy czy uda mi się go przygotować. Kwestia tego czy uda mi się znaleźć parę godzin. Jak nie to jutro pewnie będzie. Postaram się.

Słowo na dziś

wirtschaftlich – ekonomiczny – Ich suche nach einer wirtschaftlichen Lösung. – Szukam jakiegoś ekologicznego rozwiązania.

la culpa – wina – No es mi culpa. – To nie jest moja wina.

Bezpieczeństwo

Prezentacja na temat bezpieczeństwa głównie node js ale idealnie pasuje też do innych języków. Wczoraj obejrzałem jakieś 5 min i odłożyłem sobie to na dzisiaj. Tak więc oglądajmy:

Podsumowanie

Już dziesięć postów. Jestem zadowolony. Niestety nie jest tak jak planowałem. Nie da się jednak tylu rzeczy dziennie robić. Po prostu czasu nie starcza. Jednak ograniczając pewne elementy jestem w stanie nadal się rozwijać. Nikt nie powiedział, że trzeba na maksa non stop pracować. Pisząc posty, pisać jak najwięcej o tym jak dużo zrobiliśmy. Małe kroczki, ale do przodu. Tak żeby nie stracić zapału, ale też mieć postęp.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o