Dzień 11

Hej, wczoraj nie było postu. Byłem zbyt zajęty, ale dzisiaj pojawi się nowy post o blockchain. Pewnie nie to czego się spodziewaliście, ale implementacja i przygotowanie wpisu o tym trochę zajmuje żeby było dobrze.

Przez weekend nie będę pisał. Jadę do Warszawy. Studia 🙂 Za to będę dostępny na facebooku oraz email więc jak coś możecie pisać. Mam też parę przemyśleń co do nauki, jej obecnej formy, szkolnictwa itd. Ostatnio coraz mocniej odczuwam to. Pojawi się niedługo taki wpis. Studia wymagają ode mnie też nauki i czasu, dlatego możliwe, że będę prezentował niektóre elementy na blogu w jakiejś przystępnej i prostej formie. Zobaczymy.

Słowo na dziś

beantworten – odpowiedzieć – Bitt beantworte meine Frage. – proszę odpowiedz na moje pytanie

la torre – wieża – La doncella pudo ver a su caballero desde la torre. – Dziewczyna mogła zobaczyć swojego rycerza z wieży.

Blockchain

Zapraszam na dzisiejszy post, który pojawi się po południu. Przypadek użycia na podstawie prawdziwej aplikacji.

Podsumowanie

Jest masa rzeczy, o których chciałbym napisać. Będę stopniowo przygotowywał posty i ustalał większość regularność ich. Będzie to wygodniejsze dla Was do śledzenia oraz dla mnie, bo będę miał nawyk, że zawsze na weekend ma pojawić się post o blockchain.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o