Dzień 12

Jak stali czytelnicy pewnie zauważyli w serii codziennych postów (prawie codziennych 🙂 no dobra kilka tygodniowo :p ) zdarzają się często przerwy. Pewnie jestem w stanie je wyeliminować i pisać regularnie codziennie, ale nie chcę. Ta seria ma być do moich przemyśleń, powolnemu, ale skutecznemu rozwojowi. Poprzez tyle postów, oznaczonych po kolei widzę zmiany, w mojej wiedzy, w światopoglądzie. Mogę sprawdzić w jaką stronę kieruję swoje życie. Dlatego posty są często urywane. Kiedy chcę się skupić na innych ważnych rzeczach, to post nie powstaje.

Słowo na dziś

caliente – gorące – Necesito café caliente para empezar mi día de trabajo. – Potrzbuję gorącej kawy aby zacząć mój dzień pracy.

kurz – krótki – Der Tag ist kurz – Dzień jest krótki.

JavaScript

Coś o testach jednostkowych w javascript. Chyba warto to ogarnąć i używać 🙂

Podsumowanie

Jakoś to idzie. Pomijam posty, ale wczoraj późno wstałem i nie miałem zbytnio siły na pisanie. Moja piątkowa podróż do Warszawy trwała 10h 🙂 Podziękujmy intercity. (Normalnie maks. 5h) Potem po 12h wykładów w sobotę i 8h w niedzielę i powrót już autobusem. Na razie podziękuję pociągom. Takie opóźnienia nie powinny mieć miejsca. To przesada. Zdecydowana. Tak więc musiałem odpocząć po takim weekendzie.

Programista? Tak. Specjalista od blockchain? Tak. Przynajmniej sam tak uważa. Programuje i tworzy własną kryptowalutę na blogu. Realizuje pomysły i projekty. Nie narzeka i walczy o swoje. Chce być najlepszym programistą. Tworzył aplikację do konsultacji wideo. Wszystko płatne w krypto: Experty Teraz jest programistą w Netguru. Najszybciej rozwijająca się firmą w Europie. Programuje z najlepszymi i stara im się dorównać. Podróżuje z marzeniami o byciu ekspertem i blogerem. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Od zapału, zajawki, pomysłu. Od dzisiaj.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o