Dzień 13

Awarie występują ciągle. Nie tylko w sieci, ale i w życiu. Czasami brakuje motywacji i trzeba się jakoś wziąć za siebie. Zmęczenie i lenistwo bierze górę. Ciężko z tym walczyć. Nadchodzi czas stagnacji. Jednak to chyba normalne. Są wzloty i upadki. Podstawą jest to zrozumieć i znaleźć to coś. Tą zajawkę, która dalej Ciebie pociągnie.

Jest to związane z celami. Ostatnie poszły mi bardzo dobrze. Czułem się wspaniale je realizując. Teraz przyszedł czas na kolejne i jakoś to nie idzie tak gładko. Źle zadeklarowane? Ciężkie do zmierzenia? Coś hamuje dalszy rozwój. Dzisiaj usiądę i przejrzę cele. Zmienię to jak są napisane. Dopisze do nich listy do zrobienia. Określę je czasowo. Określę co chcę dzięki nim osiągnąć. Określę co mi dadzą. Określę co mam dać od siebie. Określę cele.

Słowo na dziś

zu Fuß – na piechotę – Ich gehe zu Fuß. – Idę na piechotę.

la puerta – drzwi – Cierra la puerta por favor. – Zamknij drzwi proszę.

JavaScript

Coding Tech wypuścił nową prezentację o bezpieczeństwie JavaScript. Zobaczmy jak to im wyszło:

Podsumowanie

No to czas podsumować trochę wszystko. Całkiem nieźle idzie mi to blogowanie. Może codzienna seria nie jest taka codzienna, ale mam miejsce gdzie mogę swobodnie napisać. Miał być w ten weekend post o implementacji kopania. Wyjeżdżam a chciałbym żeby dobrze to wyszło więc albo w tygodniu wrzucę albo będzie na kolejny weekend.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o