Miesiąc później – codzienność

No i minął miesiąc

Codzienność. Dni mijają i nie czekają na nas. Czasami jest ich za mało, czasami za dużo. Ostatnio pisałem codzienny post jakoś miesiąc temu. Od tego czasu sporo rzeczy się zmieniło. Ale po kolei.

Biuro

No i w końcu jest. Pierwsze biuro. Jest już gdzie pracować. Mam poranny spacer i praca nie zostaje w domu co często powodowało, że spędzałem przy niej za dużo czasu. Teraz mam miejsce, gdzie mogę spokojnie pracować.

Blockchain

Seria o blockchain bardzo dobrze idzie. Przepraszam, że posty z niej pojawiają się tak nieregularnie, ale temat prosty nie jest a chcę go dobrze zrobić, co wymaga ode mnie sporo czasu. Niedługo wleci post o portfelach.

Youtube/Snapchat/???

Tutaj potrzebuję Waszych opinii. Co powiecie na vlogi, jakieś poradniki o blockchain, pogadanki na różne tematy? Interesuje Was taka forma oprócz bloga? Chcę ruszyć trochę mocniej z blogowaniem i udzielaniem się w społeczności programistów, krypto, a do tego potrzebuję wiedzy czy sam blog Wam wystarcza czy może chcecie też dodatkowe materiały. Może dłuższa forma na YT albo krótsza na snapach? Może jakiś miks obu opcji?

JavaScript

Trzeba będzie dokończyć z niego poradnik. Jakoś go potem posegregować i zrobić z niego blog-książkę. Jedną dużą stronę ze wszystkimi postami złączonymi w jedno. Wezmę się za to kiedy będzie seria o blockchain na ukończeniu.

Cele

Trochę sporo ich jest. Nie wszystkie wypisałem, a jest ich drugie tyle. Będę po kolei je realizował. Może przygotuję stronę na blogu, gdzie opiszę cele, ich progi, kiedy są zrealizowane itd. Może to być fajny materiał dla innych do planowania swoich.

Podsumowanie

Ostatni miesiąc to był ciężki czas. Sporo na głowie, pogoda okropna, problem z motywacją. Nie było łatwo. Jednak wracam do gry. Nowe miejsce, nowe możliwości, szanse. Trzeba to maksymalnie wykorzystać.

 

Młody programista. Pełen zapału i marzeń. Leniwy, ale ambitny. Specjalista od blockchain. Przynajmniej sam tak uważa. Tworzy własną kryptowalutę i szuka nowych, ciekawych rozwiązań. Walczy z JavaScript. Chce być jak najlepszym programistą. Programuje aplikację do video konsultacji płatnych krypto https://www.experty.io/. Nie zatrzymuje się i często podróżuje. Nie narzeka na kilometry, tylko pakuje plecak i rusza. Pragnie zostać blogerem i ekspertem.

Please follow and like us:
0

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Miesiąc później – codzienność"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gabi
Gość

Działaj!
Stali czytelnicy czekają!! 😉