Podróże – dzień ponad drugi

Podróże małe i duże

Trochę szalenie się dzień zaczął. Już przed 7 siedziałem w autobusie i jechałem. Dosyć daleka podróż, najpierw prawie 300 km w autobusie. Potem drugie tyle w pociągu. Udało mi się wszystko idealnie zaplanować. Miałem 40 min na przesiadkę pomiędzy autobusem i pociągiem. Zgodnie z przewidywaniami autobus się spóźnił. Na szczęście tylko z 10 min. To był ten sam dworzec, więc nie było problemu z odnalezieniem peronu. Chwila czekania i teraz siedzę w pociągu. Piszę post.

Do przodu

Interesy wzywają- trzeba jechać. Nie ma sensu się zatrzymywać. Zawsze się czegoś nauczymy. Po weekendzie spróbuję coś ponagrywać i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na początek pewnie coś o krypto. Jakieś omówienie co to jest, dlaczego i jak działa. Totalne podstawy w jakiejś przystępnej formie. Muszę też w końcu przygotować post o portfelach. Przejrzałem materiały, mam pomysł na implementację tego w najprostszej postaci tak aby nie tworzyć jakiegoś kosmicznego kodu. Miszę tylko się zastanowić i przetestować czy to ma prawo działać. Spróbuję się tym zająć w weekend, może w pociągu powrotnym albo w niedzielę.

Obecny plan na bloga

Chcę dokończyć serię o blockchain. Stworzyć najprostszą wersję, przetestować i zakończyć tą część. Gdy to zrobię zajmę się innymi podejściami do świata krypto. Różne implementacje kopania, wallety, może implementacja lighting network. Zobaczymy. Wiele zależy też od Was.

Javascript to temat do dokończenia. Posty ukazują się rzadko, ale chyba zacznę poświęcać im więcej czasu. Jest to okazja dla mnie do poprawienia swoich umiejętności w programowaniu. Pozwala mi to też nauczyć się dokładniej pewnych elementów tego języka. Z pewnością niedługo się pojawią kolejne posty.

Codzienne posty będą teraz serio każdego dnia. Postaram się wrzucić chociaż jedno zdanie jak nie będę miał czasu, ale zawsze się pojawi wpis.

Mam też nowy pomysł. Dużo się mówi o tradingu na krypto. Giełdy, zarabianie, szybko można miliony zarobić. Niestety próg wejścia jest ogromny. Myślałem nad serią, w której bym powoli wprowadzał elementy giełdy. Założyłbym że nasz portfel startowy to 10$. Kwota wręcz śmieszna przy inwestycjach na giełdzie, ale to dobry start i nie żal stracić tego. Co sądzicie o takim pomyśle?

Podsumowanie

Mam nadzieję że mój wyjazd nie popsuje mi planów na bloga i jutro nie pojawi się jedno zdanie 🙂 Raczej powinno być ok. Najwyżej usiądę wcześnie rano lub późnym wieczorem i coś przygotuję ciekawszego. Postaram się też przygotować stronę z celami o której wspomniałem w poprzednim poście.

Dawajcie znać co u Was, co sądzicie i czy macie jakieś pomysły lub przemyślenia. Przygotowałem sensowną sekcję komentarzy. Nie powinno być teraz problemu z komentowaniem. Są powiadomienia o odpowiedziach, ładnie wystylizowane. Można użyć email albo facebook czy też konto disqus. Mam nadzieję że się Wam podoba.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o