Kategorie
Codzienny Patryk

Dom – dzień trzeci

Wróciłem do domu

Jestem już z powrotem. Post się jednak nie pojawił nawet z jednym zdaniem, ponieważ kompletnie nie mogłem odnaleźć chwili czasu go napisać. Brakuje mi aplikacji mobilnej z wordpressem, żebym mógł na telefonie wszystko przygotować. Chyba że jest gdzieś taka. Dajcie mi znać jak spotkaliście taką apkę.

Udało się

Była to kolejna impreza integracyjna Experty (Experty.io koniecznie sprawdźcie 😀 ) i wszyscy zjechaliśmy się z całej Polski. Było super i dziękuję im za organizację takiego wydarzenia. Jednak regularność takich spotkań jest ważna. Teraz z pewnością będzie lepiej nam się współpracować i tworzyć produkt, który ma zmienić oblicze rynku konsultacji.

Podróż

Pokonałem do nich około 600 km w jedną stronę. Było warto, zobaczyłem trochę Polski, poznałem trochę ludzi, zrobiłem parę szalonych rzeczy i pobiłem osobisty rekord. 600 km w 7h z czego godzina to czekanie na dworcu i obżeranie się sałatką 🙂

Wracamy do pracy

Czas zacząć intensywnie pracować. Przyłożyć się do blockchainów i bloga. Zacząć kręcić vlogi jak tylko zniknie echo. Skupić się na efektach a nie na planach.

Parę zdjęć z podróży

Sorki za jakość ale większość ze snapa, nie pomyślałem że będę je wstawiał na bloga 🙂

Autor: Patryk Szczygło - PatysBlog

Programista? Tak. Specjalista od blockchain? Tak. Przynajmniej sam tak uważa. Programuje i tworzy własną kryptowalutę na blogu. Realizuje pomysły i projekty. Nie narzeka i walczy o swoje. Chce być najlepszym programistą. Tworzył aplikację do konsultacji wideo. Wszystko płatne w krypto: Experty Teraz jest programistą w Netguru. Najszybciej rozwijająca się firmą w Europie. Programuje z najlepszymi i stara im się dorównać. Podróżuje z marzeniami o byciu ekspertem i blogerem. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Od zapału, zajawki, pomysłu. Od dzisiaj.