Dom – dzień trzeci

Wróciłem do domu

Jestem już z powrotem. Post się jednak nie pojawił nawet z jednym zdaniem, ponieważ kompletnie nie mogłem odnaleźć chwili czasu go napisać. Brakuje mi aplikacji mobilnej z wordpressem, żebym mógł na telefonie wszystko przygotować. Chyba że jest gdzieś taka. Dajcie mi znać jak spotkaliście taką apkę.

Udało się

Była to kolejna impreza integracyjna Experty (Experty.io koniecznie sprawdźcie 😀 ) i wszyscy zjechaliśmy się z całej Polski. Było super i dziękuję im za organizację takiego wydarzenia. Jednak regularność takich spotkań jest ważna. Teraz z pewnością będzie lepiej nam się współpracować i tworzyć produkt, który ma zmienić oblicze rynku konsultacji.

Podróż

Pokonałem do nich około 600 km w jedną stronę. Było warto, zobaczyłem trochę Polski, poznałem trochę ludzi, zrobiłem parę szalonych rzeczy i pobiłem osobisty rekord. 600 km w 7h z czego godzina to czekanie na dworcu i obżeranie się sałatką 🙂

Wracamy do pracy

Czas zacząć intensywnie pracować. Przyłożyć się do blockchainów i bloga. Zacząć kręcić vlogi jak tylko zniknie echo. Skupić się na efektach a nie na planach.

Parę zdjęć z podróży

Sorki za jakość ale większość ze snapa, nie pomyślałem że będę je wstawiał na bloga 🙂

Młody programista. Pełen zapału i marzeń. Leniwy, ale ambitny. Specjalista od blockchain. Przynajmniej sam tak uważa. Tworzy własną kryptowalutę i szuka nowych, ciekawych rozwiązań. Walczy z JavaScript. Chce być jak najlepszym programistą. Programuje aplikację do video konsultacji płatnych krypto https://www.experty.io/. Nie zatrzymuje się i często podróżuje. Nie narzeka na kilometry, tylko pakuje plecak i rusza. Pragnie zostać blogerem i ekspertem.

Please follow and like us:
0

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o