Kategorie
Blog Codzienny Patryk

Podsumowanie 2017

Ale to był rok – czas na podsumowanie

Zacząłem niewinnie. Konkurs daj się poznać. Nie liczyłem na zwycięstwo. No i w sumie nie wygrałem. Mogłem się lepiej postarać oraz pisać częściej i robić lepsze teksty. Teraz łatwo mi mówić – widzę wszystkie popełnione błędy. Z tym doświadczeniem mógłbym mieć szansę pośród 50 najlepszych.  Trafiłem do tych co ukończyli konkurs. Dwa posty tygodniowo i własny projekt. Blog zaczął żyć po tym czasie i widziałem sens prowadzenia go. Codziennie sprawdzałem statystyki wejść. Każda liczba była niesamowita. Teraz mogę je podsumować. Nie sprawdzałem ich bardzo długo. Sam jestem w szoku.

Posty

Rok 2017 to 70 postów.

Te 70 postów to 28 793 słowa.

Do tego jest jeszcze 921 nieopublikowanych słów.

Najdłuższy post: 1282 słowa: Kryptografia bitcoin

W sumie napisałem 29 714 słów.

Wyświetlenia

Mój blog przeczytało 4 504 unikalnych osób.

Miałem 7 062 sesji, czyli pojedynczych wejść na stronę z czego:

było 11 044 odsłon stron.

Spędziliście na każdej stronie średnio 00:01:26.

4 504 unikalnych osób zrobiło 11 044 odsłon.

 

Co dzięki Wam osiągnąłem

Patrzę na pojawiające się liczby i jestem w szoku. Ściska mnie w brzuch wzruszenie. Tyle osób zainteresowałem swoim blogiem. Tyle razy na niego wchodziliście. Daje mi to ogromnego kopa. Zawsze jak wrzucałem post to siedziałem i patrzyłem ile osób wchodzi, czy ktoś czyta. Jestem dumny. Tak mnie napędzaliście, tak sprawialiście mi radość. Komentarze które pokazywały Wasze zaangażowanie. Dyskusje na facebooku. Dziękuję.

Dodaliście do mojego życia wartości. Ten blog pozwolił mi:

  •  zacząć regularnie pisać
  • zapisywać myśli i realizować plany
  • post http://vps734572.ovh.net/2017/05/17/praca-zdalna-ahh-te-marzenia/ popchnął mnie w stronę znalezienia pracy zdalnej
  • pracuję zdalnie jako programista w https://www.experty.io/en
  • posty o krypto sprawiły, że teraz tworzę własny blockchain i pracuję nad aplikacją do konsultacji wideo przy wykorzystaniu tokenów
  • kurs javascript pozwala mi coraz lepiej programować
  • (nie)codzienne posty testowały moją wytrwałość i muszę coś z nią zrobić
  • mam własną firmę co pozwala mi coraz lepiej i szybciej wszystko prowadzić
  • mam już jakąś rozpoznawalność w świecie blockchain w Polsce, ostatnio to zauważyłem

Ta lista jest o wiele dłuższa. Bardzo zmieniła mnie psychicznie i moje nastawienie do życia jest całkiem inne. Może złe, a może w sumie dobre. Wierzę że mogę dokonać wszystkiego, wystarczy odpowiedni plan i charakter osła. Zaprzeć się i robić to. Jak to powiedział pewien znany youtuber: „Jak się napier**la, to nawet jak nie wychodzi to wychodzi”.

Przygotowałem plan postów na najbliższe pół roku. Muszę tylko programować i pisać. Mam nadzieję, że wytrwam w tym i dostaniecie wszystkie posty zgodnie z planowanym terminem. Pomimo zimowej depresji dam z siebie wszystko.

Dziękuję Wam Wszystkim

Jesteście najlepsi

Autor: Patryk Szczygło - PatysBlog

Programista? Tak. Specjalista od blockchain? Tak. Przynajmniej sam tak uważa. Programuje i tworzy własną kryptowalutę na blogu. Realizuje pomysły i projekty. Nie narzeka i walczy o swoje. Chce być najlepszym programistą. Tworzył aplikację do konsultacji wideo. Wszystko płatne w krypto: Experty Teraz jest programistą w Netguru. Najszybciej rozwijająca się firmą w Europie. Programuje z najlepszymi i stara im się dorównać. Podróżuje z marzeniami o byciu ekspertem i blogerem. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Od zapału, zajawki, pomysłu. Od dzisiaj.