Kategorie
Codzienny Patryk

Coś się kończy, coś się zaczyna

Cześć

Tym razem piszę do Was z podniesioną głową. Mimo długiej nieobecności na blogu spojrzę Wam w oczy. Zaraz zobaczycie, że się nie opierdzielałem. Miałem dużo pracy. Experty w końcu weszło na giełdy i pojawił się token. Wszystko idzie coraz lepiej i apka już nieźle działa. Jak ktoś śledzi temat to powinien widzieć ostatnie filmiki na youtubie. Grudzień jakoś odpadł natłokiem pracy i świąt, miałem kolokwia i ciężko było się ogarnąć. Potem styczeń intensywna praca i mała depresja. Nadszedł luty i sesja.

Grand Final, no prawie

Czas się przelewał jak piasek między palcami. Nie próżnowałem jednak i starałem się coś robić z blogiem. Wymyśliłem kolejne serie. Spodobają się Wam. Dokończyłem artykuł o implementacji blockchain. Już jutro się pojawi. Przejrzyjcie sobie dotychczasowe posty z krypto żeby przypomnieć sobie temat. Jutro będzie przedostatni artykuł. Uwaga, proszę o fanfary. Wielkie zwieńczenie pracy. Działający blockchain. Pozostanie tylko dodać serwer.

Przepisy

Dużo czasu spędziłem w podróży. Rozwijałem różne tematy. Teraz czas wrócić do bloga. Martwią mnie trochę słowa premiera naszego kraju o regulacji krypto. Ktoś wie coś więcej? Jak się ten temat rozwija? Chcę to rozwijać i tworzyć elitę światowych specjalistów. Rozwinąć temat poza blog, ale do tego muszą być odpowiednie warunki. Nie tylko techniczne, ale też prawne. Mam nadzieję, że odpowiednie stowarzyszenia działają i robią co mogą w stronę racjonalnej regulacji. Odpowiednie opodatkowanie i jasność przepisów powinny ułatwić zakładanie firm opartych o tą technologię. Nawet jeśli kryptowaluty zostaną zakazane, samą technologię blockchain możemy wykorzystać tworząc systemy do baz danych i publiczne rejestry. Jednak sporo zalet ucieknie wraz z niekorzystnymi regulacjami.

Nie ma co gdybać. Nic to nie da a tylko wzbudza wątpliwości. Liczę, że odpowiednie osoby robią co mogą. Może ja sam się zainteresuję tym tematem jednak z polityką nigdy nie miałem do czynienia i nawet nie wiem gdzie uderzyć na początek.

Wróciłem. Na dobre i do zobaczenia jutro.

PS: Królik nazywa się Stefan i jego historia pojawi się kiedyś

Autor: Patryk Szczygło - PatysBlog

Programista? Tak. Specjalista od blockchain? Tak. Przynajmniej sam tak uważa. Programuje i tworzy własną kryptowalutę na blogu. Realizuje pomysły i projekty. Nie narzeka i walczy o swoje. Chce być najlepszym programistą. Tworzył aplikację do konsultacji wideo. Wszystko płatne w krypto: Experty Teraz jest programistą w Netguru. Najszybciej rozwijająca się firmą w Europie. Programuje z najlepszymi i stara im się dorównać. Podróżuje z marzeniami o byciu ekspertem i blogerem. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Od zapału, zajawki, pomysłu. Od dzisiaj.

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Katty
Gość

Rafał Lewiński, (Idea Navigator) – jesteście w podobnym wieku
Napisz do niego 😉