Kategorie
Codzienny Patryk Najlepsze

Niecodziennik 2 – pasja i muzyka

Wspaniałe połączenie – muzyka i determinacja, czyli jak powstaje pasja.

Wcześniej o konikach, odwadze, pewności siebie i zaangażowaniu (link). Teraz pasja, bycie upartym i dążenie do celu.  Ta seria ma za zadanie pokazać jedną rzecz – możliwości. Co jest w życiu ważne? Każdy z nas ma swoje pasje i miłości. Ja w moim życiu mam osobę, której upór powinien być przykładem. Wiele się od niego nauczyłem. Stworzył we mnie odwagę do próbowania nowych rzeczy. Wyjścia ze strefy komfortu. Walczyć o marzenia nie jest łatwo kiedy wszyscy wokół Cię blokują oprócz niego. On widzi szansę.Teraz opowiem Wam o jego pasji – muzyce. Nie jest łatwo być w czymś dobrym. Wszystko wymaga pracy a ja mogłem obserwować z boku. Widziałem rozetki i zwątpienie, ale też zapał i determinację. Odwaga to nie zawsze wbieganie do płonącego budynku, wygłupienie się przed nauczycielką czy popisy przed rówieśnikami. Dla mnie to podążanie przed siebie. Pomimo hejtu, porażek i niemiłych słów. Stworzenie bariery i robienie ukochanej rzeczy. W tym przypadku muzyki. Czym jest jednak pasja? Dążenie do doskonałości? Chyba nie. Raczej spełnianie siebie. Pokonywanie strachu, przekraczanie barier. W skrócie bycie odważnym. Odważnym do tworzenia. Pracy kreatywnej, szukaniu nowych rozwiązań, testowaniu pomysłów.https://youtu.be/ajV4clqQUhgOdważ się marzyć. Często widziałem zwątpienie, gdy opowiadałem o planach, marzeniach. Takie: “Człowieku, masz dwadzieścia lat i zero doświadczenia. Pożyj to zobaczysz. To niemożliwe, posłuchaj starszego.” Chyba dobrze, że nie słuchamy. Tworzymy muzykę, programy. Wymagamy tak dużo od świata i siebie. Pokonujemy najpierw siebie. Przełamujemy bariery i podążamy za pasją. Rzucamy się na głęboką wodę. Z plecakiem, w ubraniach i okularach przeciwsłonecznych. Nie toniemy. Plecak jest pełen pustych butelek. Unosimy się. Ubranie zrobiliśmy nieprzemakalne. Okulary? W końcu idziemy w stronę słońca. Trzeba patrzeć tam gdzie inni normalnie się boją.Pasja to podążanie za marzeniami i pokazywanie ich światu. To strach i dyskomfort, ale też odwaga i siła.
Warto się otaczać takimi ludźmi. To swoisty napęd jak słyszysz ile poświęcają, z czym walczą i jak dobrze im idzie. Chociaż często sami wątpią. Przegrywają bitwy, ale wygrywają wojny. Zapraszam na jego profile:YouTubeInstagramSteemit

Autor: Patryk Szczygło - PatysBlog

Programista? Tak. Specjalista od blockchain? Tak. Przynajmniej sam tak uważa. Programuje i tworzy własną kryptowalutę na blogu. Realizuje pomysły i projekty. Nie narzeka i walczy o swoje. Chce być najlepszym programistą. Tworzył aplikację do konsultacji wideo. Wszystko płatne w krypto: Experty Teraz jest programistą w Netguru. Najszybciej rozwijająca się firmą w Europie. Programuje z najlepszymi i stara im się dorównać. Podróżuje z marzeniami o byciu ekspertem i blogerem. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Od zapału, zajawki, pomysłu. Od dzisiaj.